PRZEMYSKA ARCHIDIECEZJALNA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄGÓRĘ

„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”

PRZEMYSKA ARCHIDIECEZJALNA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄGÓRĘ

W dniu 07.07.2016 roku około godz. 15.00 jak co roku zatrzymała się w Naszej remizie na krótki odpoczynek GRUPA ŚW. URSZULI Przemyskiej Archidiecezjalnej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

Ogólny WP_20160707_16_01_14_Pro WP_20160707_16_01_18_Pro WP_20160707_16_01_24_Pro WP_20160707_16_01_36_Pro